Kurzy motorového paraglidingu.

Od roku 2023 nabízíme kurz motorového paraglidingu. 

Kurz je vhodný pro držitele pilotní licence na volné lítání s minimálním náletem 30 hodin. Z důvodu bezpečnosti nenabízíme kurz pro úplné nováčky bez pilotní licence. 

Všem, kdo zvažujete motorové létání doporučujeme nejdříve začít s letáním na volno, kde získáte určité navyky, které udělají Váš pohyb ve vzduchu s motorem bezpečný. Zásadně nedoporučujeme začínat s motorovým paraglidingem bez předchozích zkušeností z volného létání.

Motorový rozšiřovací kurz trvá 4 dny. V teorii prohloubíme znalosti hlavně z oboru meterologie a předpisů. Nové pro Vás budou technické informace o motorech a rozebereme specifika motorového létání včetně startů a přistání.

V praktické části se zaměříme nejdříve na starty (v první fázi s vypnutým motorem) a budeme pokračovat k praktickému nacvičování letů a přistání.

Celý kurz bude zakončen přezkoušením inspektorem motorového paraglidingu. (v ceně kurzovného)

Jelikož nám záleží na individuálním přístupu tak je kurz maximálně pro 4 uchazeče, kde se budou o vás starat 2 instruktoři.

Cena kurzového je 11 000Kč

cena zahrnuje:

výuku terorie a praxe

zapůjčení radiostanic

praktické a teoretické přezkoušení inspektorem

cena nezahrnuje:

ubytování a stravu

zapůjčení paramotoru

náklady na vydání pilotního průkazu u LAA

Motorový kurz můžete absolvovat na Vašem schváleném vybavení nebo je možné zapůjčení motorové výbavy (padákový kluzák Advance Alpha + paramotor Miniplane) za 5000kč na celý kurz včetně paliva. V ceně není započítáné případné poškození jak padákového kluzáku tak paramotoru.

Termíny kurzů najdete v našem kalendáři.

img m1 img m2 img m3

http://b.artbetting.net/

UK Bookmaker http://f.artbetting.net
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information